Posted on

Profesionāla zobu balināšana ar Fläsh balināšanas sistēmu

Cilvēkiem zobos esošo pigmenta molekulu tonis atsķiras – kādam tas ir dzeltenīgāks, kādam pelēcīgāks. To nosaka gan iedzimtība, gan ikdienas paradumi. Taču gan vienā, gan otrā gadījumā ar balināšanas palīdzību ir iespējams iegūt baltāku smaidu.

Zobu balināšana uz vietas klīnikā ir droša, efektīva un ātra procedūra, lai iegūtu par vairākiem toņiem gaišākus zobus. Mūsu klīnikas piedāvātā Fläsh balināšanas sistēma ir viena no modernākajām zobu balināšanas sistēmām.

Balināšanas procesā skābekļa reakciju rezultātā tiek izšķīdinātas zoba emaljā esošās pigmenta molekulas, kā rezultātā zobi kļūst par vairākiem toņiem gaišāki. Balinot zobus ar  Fläsh sistēmu, tiek izmantota lampa, kuras gaismas stari aktivizē un pāatrina balināšanas procesu, vienlaikus saglabājot to drošu un saudzīgu. Ir svarīgi, lai balināšanu veic profesionāli speciālisti, jo tad pats balināšanas process tiks veikts pareizi un zobiem nekādā veidā nekaitēs.

Pirms balināšanas procedūras

  • Iesakam pirms zobu balināšanas apmeklēt zobu higiēnistu, lai zobi būtu bez aplikuma un zobakmens, kā rezultātā balinātājs efektīvāk iedarbotos uz zobiem.
  • Būtu ļoti svarīgi apmeklēt zobārstu un salabot jau esošo caurumus, lai balināšanas laikā visi zobi būtu veseli.
  • Kā arī konsultēties par iespējamo plombju maiņu pēc balināšanas, jo plombes nebalinās un, ja plombes tonis pamatīgi atšķiras no jauniegūtā zobu toņa, tad būs nepieciešams to nomainīt.

Kā notiek zobu balināšanas procedūra zobārstniecības kabinetā?

  • Pirms procedūras mutē tik ievietots mutes plētējs, kas atbīdīs lūpas un vaigus no zobiem.
  • Uz smaganām, kas atrodas ap zobiem tiks uzlikts materiāls, kas neļaus balināšanas gēlam nekur aizplūst. Tā kā gēls ir ļoti spēcīgs, tā nonākšana uz smaganām var radīt apdegumus! Tāpēc ir svarīgi savu zobu balināšanu uzticēt profesionāļiem!
  • Uz zobiem tiks uzlikts balinošais gēls un tiks ieslēgta lampa, kas aktivizēs gēlā esošās balinošās vielas un paātrinās balināšanas procesu. Gēls uz zobiem būs jātur 15 minūtes. Un pēc tam atkārtoti jāuzklāj vēl 2-3 reizes.
  • Kopumā procedūra aizņems aptuveni stundu Tava laika un zobi kļūs par vairākiem toņiem gaišāki!

Svarīgi zināt

DIENU PĒC PROCEDŪRAS nedrīkst lietot kafiju, sarkanvīnu vai citus stipri krāsojošus ēdienus vai dzērienus. No krāsojošiem ēdieniem iespēju robežās jāizvairās arī nedēļu pēc balināšanas. Pēc tam vari atgriezties ierastajā ritmā un baudīt, ko vien vēlies.

EFEKTS PĒC BALINĀŠANAS saglabājas ļoti individuāli. Aktīviem smēķētājiem tas noteikti būs īslaicīgāks. Vidēji efekts ir novērojams divus gadus, taču arī pēc diviem gadiem vai pat ilgāk, zobi parasti ir gaišāki nekā pirms balināšanas. Tomēr, lai iegūtu maksimālu efektu, balināšanu visbiežāk nākas pēc pāris gadiem atkārtot. Un tā kā mūsdienu balināšanas sistēmas zobiem neko ļaunu nenodara – to droši var darīt!

TAS IR MĪTS, ka zobi pēc balināšanas kļūst trauslāki vai vairāk bojājas. Balināšana nekādā veidā neizmaina zoba struktūru. Tā tikai sašķeļ zobā esošos pigmentus, pašu zobu nekādā veidā nebojājot.

Ja jau sen sapņo par gaišāku smaidu, tad ir īstais laiks to īstenot! Nāc uz vizīti pie mūsu klīnikas speciālistiem, kuri ar prieku pastāstīs par mūsdienu zobu balināšanas iespējām un atradīs Tev vispiemērotāko risinājumu!